10525.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a gémeskútnál. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x15,5 cm