10528.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti városkép (Kairó?), olaj, fa, fa keretben, 18×13 cm