10521.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Gál Zs?): A békegalamb szárnyán. Tempera, papír. Kissé kopott fa keretben. 67,5x48,5 cm