10545.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Budapest, Várnegyed. Akvarellel színezett rézkarc, papír, számozott. Elváló paszpartuban, 8,5×13,5 cm