10575.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Rézkarc, papír. Lap széle foltos, lap teteje sérült, 12,5x13 cm