10517.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Akt tájban. Olaj, farost. Javított. Fa keretben, 26×39,5 cm.