10480.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm