Munkácsy jelzéssel: Ülő alak. Ceruza, papír. Sérült, üvegezett fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Munkacsy-jelzessel-Ulo-alak-Ceruza-papir-Serult-uvegezett-fa-keretben-27x19-cm~II2426209
2426209
10475
398
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Munkácsy jelzéssel: Ülő alak. Ceruza, papír. Sérült, üvegezett fa keretben. 27x19 cm
: pelikán_kristóf