Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Megyeri József jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Hátoldalán jelzett és autográf felirattal. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 50x80 cm