10442.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kóbor jelzéssel: Havas fenyves. Olaj, karton. Dekoratív, sérült keretben. 31,5x43 cm