10433.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Juhász 921 jelzéssel: Fürdőzők. Akvarell, papír, kissé kopott üvegezett fa keretben, lap jobb szélén kisebb folttal, 46x38 cm