Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000HUF
26
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, ismeretlen, feltehetően a XX. első felében működött festő másolata Raffaello (1483-1520) után: Madonna a kisdeddel. Olaj, vászon, sérült. 50x40 cm