10614.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Egyenruhás férfi portréja. Olaj, vászon, restaurált, 78×60 cm