10409.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Déri jelzéssel: Dunakanyar. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 50x80 cm