10399.
398. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Bihari (?) jelzéssel. Hattyúk tava. Olaj, karton, apró felületi sérülésekkel. Kissé kopott fa keretben. 25×36 cm