Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 251

Bözsi jelzéssel: Leanderes udvar. Akvrarell, papír. Dekoratív, üvegezett keretben. 54x80 cm
10404.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Csaba (Ásztai Csaba?) jelzéssel: Az örökös, 1987. Különleges nyomat, papír, művészpéldány E.A. jelzéssel. Sarkaiban sérült és hiányos, lap alján kisebb szakadással. 39,5x59,5 cm
10405.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,89
12,94
Ifj. Czene Béla jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 71×51 cm
10406.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Czigány jelzéssel: Girbe-gurba utca. Olaj, karton. Üvegezett, sérült keretben. 61×47 cm
10407.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Dave 94 jelzéssel: Vadregényes táj. Olaj, vászon. 40x30 cm
10408.

Dave '94 jelzéssel: Vadregényes táj. Olaj, vászon. 40x30 cm

Rufpreis:
2 000 HUF
Déri jelzéssel: Dunakanyar. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 50x80 cm
10409.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dobroszláv József jelzéssel: Táj házikóval. Akvarell, papír, sérült, 29,5x42,5 cm
10410.

Rufpreis:
8 000 HUF
E. Illés A. jelzéssel: Gémeskút. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 25×33 cm
10411.

Rufpreis:
4 000 HUF
Egry József jelzéssel: Csónakok. Pasztell, karton. 35x50 cm
10412.

Rufpreis:
8 000 HUF
18
Elek jelzéssel: Széchenyi fürdő, Budapest. Rézkarc, papír, kissé foltos, dekoratív üvegezett keretben, 15,5x21,5 cm
10413.

Rufpreis:
2 000 HUF
Emőd jelzéssel: Fekvő női akt. Akvarell, ceruza, papír. Kissé kopott, üvegezett fa keretben, 27,5×39 cm
10414.

Rufpreis:
5 000 HUF
Endre (?) jelzéssel. Csendélet. Olaj, vászon. 40×50 cm
10415.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF