Wallburg Egon (Zórád Ernő, 1911-2004): Átkelés a folyón, 1934. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, kert hátoldalán Schiller József szegedi képkeretező korabeli címkéjével. 23,5x33 cm