Ujváry Lajos (1925-2006): Önarckép, 1960-as évek. Olaj, karton, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ujvary-Lajos-1925-2006-Onarckep-1960-as-evek-Olaj-karton-jelzett-52-5x36-cm~II2375733
2375733
10339
398
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Ujváry Lajos (1925-2006): Önarckép, 1960-as évek. Olaj, karton, jelzett. 52,5x36 cm
: karap_norbert