10312. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Római fürdő. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült, üvegezett fa keretben, 16×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf