10153. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kiss Terézia (1928- ): Kilátás Fonyódra. Rézkarc, papír, jelzett, kissé foltos, lap jobb szélén kisebb szakadással, 29x38,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf