10141. 398. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kádár Katalin (1951- ): Lila virágok. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 61/100, lap bal felső sarka kissé foltos, 30x19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf