K. Kovács Imre (1944-): Kompozíció kékben. Olaj, farost. Jelzett. Apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/K-Kovacs-Imre-1944-Kompozicio-kekben-Olaj-farost-Jelzett-Apro-feluleti-serulesekke~II2426697
2426697
10131
398
15000
Beschreibung: K. Kovács Imre (1944-): Kompozíció kékben. Olaj, farost. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 72x52 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: