Farkas Rozália (?-?): Szekér az utcán. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Farkas-Rozalia-Szeker-az-utcan-Rezkarc-papir-jelzett-14-5C39720-cm~II2411692
2411692
10082
398
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Farkas Rozália (?-?): Szekér az utcán. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×20 cm
: ekb