1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Beregi Vilmos (1917-1970), 2 db grafika: "Enyelgés" és Erdőrészlet. Rézkarc, papír, mindkettő jelzett, mindkettő foltos, 23x17,5 és 17,x232 cm