Balla Margit (1947-): Apokaliptikus lovasok. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány II/XV. EA számozással. Üvegezett fa keretben. Hátoldalán címkén feliratozott és MNG kiviteli pecséttel. 30×20 cm