cca 1936-50 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról Darvas Iván, Szeleczky Zita stb.; hátoldalán feliratozott, többségében datált és egyik Mérei fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, 18x13 cm körüli méretben