12896.
398. Gelaufene Fernauktion
Foto
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
1914 Magyar Posta Távirda, Altisz. és Szolg. Orszg. Egyesületének Erzsébetfalvai csoportja, tabló fotó, kopott kartonnal, a karton egyik sarkán törésnyom, és kis hiány, a fotó felülete maszatos, karcos, 22x28 cm