15028.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerince kopott, belül a gerincnél a papír kissé szakadt, egyébként jó állapotban.