15049.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott papír védőborítóban. Volt könyvtári példány.