Baktay Ervin (1890-1963): Királyfiak földjén. (Rádzsputána és Gudzsarát.) A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 208+2 p. + 18 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (térkép) t. Kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.