15036.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
A kalocsai kollégium ötven éve könyv. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel. Címlapon Heintz Béla (1878-1947) magyar építész, MÁV-főtanácsos, a wekerletelepi Munkás Szent József-templom tervezőjének névbejegyzésével.