15117.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
3 db A világ körül könyv. Carveth Wells: A maláji dzsungelben, G. Stratil-Sauer: Az afgánok fogságában., Fritz Ohle: Az ismeretlen szaharában, Bp., 1931, Dante, egészvászon-kötés, kopottas borító, sérült gerinc.