17699.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Preisich Miklós: Vegyészek zsebkönyve. Műszaki zsebkönyvek. 1954, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.