Feldmann Sándor: A nő ösztönélete. Pszichanalitikai tanulmány a szexuálpatológia köréből. Orvosoknak és szakembereknek. Bp., 1926., Mai Henrik és Fia. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó lap foltos.