Boksay Antal: Egy repülőtiszt háborús élményei. Bp., 1938, Renaissance, 1 t. + 140+1 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott félbőr-kötés, festett lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a címkép kissé kijár.