Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 35

17874.

Rufpreis:
3 000 HUF
Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, 1963, Ifjúsági Könyvkiadó. Egész vásznas kötésben, kissé kopottas állapotban.
17875.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17876.

Rufpreis:
1 400 HUF
Losonczy Zoltán: Hófehérke mama lett. Bp., Palladis. Róna Emy rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17877.

Rufpreis:
2 000 HUF
Öreg Medve: Mufurc és Mickó. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, kopott és kissé foltos borítóval.
17878.

Rufpreis:
2 000 HUF
Schmid Kristóf legszebb elbeszélései az ifjuság számára. 15. kötet. A régi várrom. A vizes korsó. Pozsony- Budapest, é.n., Stampfel Károly, m. kir. udv. és akad. könyvkereskedő kiadása. Félvászon kötésben, kopott, foltos, megviselt borítóval.
17879.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mi van a házban? Bp., 1986, Athenaeum, 5 sztl. lev. Kiadói félvászon-kötésben.
17880.

Rufpreis:
1 000 HUF
Áprily Lajos: A hűségesek. Kiss Ilona rajzaival. Bp., 1980., Móra. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
17881.

Rufpreis:
1 000 HUF
Ortutay Gyula(szerk.): A kék szarvas. Népek meséi. Bp., 1964, Móra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17882.

Rufpreis:
800 HUF
Fukar marok lakomája. Észak-Amerika nyugati partvidékének indián mítoszai és meséi. Népek meséi sorozat. Vál. és az utószót írta: Borsányi László. Ford.: Ignácz Rózsa. Bp.,1983,Európa. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17883.

Rufpreis:
1 200 HUF
A sziklavirág. Jávai mesék és legendák. A meséket fordította és az illusztrációkat készítette: Kiss Márta. hn., 2008., Naphegy. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17884.

Rufpreis:
2 400 HUF
17885.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF