Magyarországi rendeletek tára. Negyedik folyam. 1870. Hivatalos kiadás. Bp.,1871, Ráth Mór kiadása. Egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel és foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban. Intézményi bélyegzővel.