Grill-féle új döntvénytár. XXVII. kötet. 1933-34. Bp., 1935, Grill. Kiadói egészvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban, kopott gerinccel és egy kisebb sérüléssel az előlapi borítón. Tulajdonosi névbélyegzővel.