2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
(Fraknói) Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Budapest, 1873, Eggenrerger F. Magyar Akadem. Könyvárus (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Kiadói papírkötés, sérült, megviselt állapotú kötéssel.