A vezérlő fejedelem. Szerk.: Dr. Gáspár Pál. A bevezetőt írta vitéz Dr. József Ferenc királyi herceg. Bp, 1935, a Szent István Társulat kiadása. Második kiadás. Félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.