17579.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 800 HUF
Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve, takarékos magyar konyha. Bp.,én.,kn.Bővített, javított második kiadás. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, sérült gerinccel.