17610.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Csepregi Pál-Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp.,1955, Mezőgazdasági Kiadó, 386+2 p. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.