A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tiz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1500009/A-mi-sutemenyes-konyvunk-Vancza-konyv-Bp-1936-Vancza-es-Tarsa-Tizennegyedik-haromszo~II2405420
2405420
17623
398
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: hsz