16666.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Szablya János (szerk.): Kéve könyve. Budapest, 1928, "Kéve" Művészegyesület kiadása. Fekete-fehér képekkel, többek közt Barcsay Jenő, Rippl-Rónai József, Paizs Goebel Jenő, Friml (Fónyi) Géza, Bánáti Schwerák József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, 13.-22. oldalig lapok alján kisebb szöveget nem érintő szakadással, modern professzionális átlátszó védőfóliában.