16645.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-.kötés,kissé kopott kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Ajándékozási sorokkal.