16737.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Sikota Győző: Herendi porcelán. Bp, 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé kopott papír védőborítóban. + Sikota Győző: La porcelaine de Herend. Bp., 1970, Műszaki. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben.