Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/398/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500008/Nemeth-Jozsef-Leica-felvetelek-A-szerzo-130-felvetelevel-Bp-1944-Athenaeum-Kiadoi-fel~II2425787
2425787
16777
398
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel.
: tánczos_gábor