16643.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 800 HUF
Nádai Pál: Ház, kert, napfény. Bp.,(1932),M. Kir. Egyetemi Nyomda, 112+4 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kevés kopással