16789.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kunstgewerbe. Ein Bericht über Entwicklung und Tätigkeit der Handwerker- u. Kunstgewerbeschulen in Preussen. Hrsg.: Bund der Kunstgewerbeschulmänner. Berlin,1922 ,Ernst Wasmuth A.G. Német nyelven. Fekete-fehér és néhány színes képpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel.