16692.
398. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
I.Sz. Nyemilova: Régi képek titkai. H.n., 1979, Gondolat. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, de jó állapotban.